Boka hotel 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
dvoulůžkový pokoj s možnosti přistýlky, strana les
14 820 Kč/osobu
Vlastnosti: strana les
Vybavení: dvoulůžko, kávovar, klimatizace, koupelna, minibar, rozkládací pohovka, smart TV, trezor, vysoušeč vlasů, WI-FI

Přehled cen za ubytování bez dopravy

dospělá osoba v 1/2 pokoji - strana les 14 820 Kč
dítě do 13 let - přistýlka se 2 dosp. os. 7 980 Kč
dvoulůžkový pokoj s možnosti přistýlky, strana hora
17 100 Kč/osobu
Vlastnosti: strana hora
Vybavení: dvoulůžko, kávovar, klimatizace, koupelna, rozkládací pohovka, smart TV, trezor, vysoušeč vlasů, WI-FI

Přehled cen za ubytování bez dopravy

dospělá osoba v 1/2 pokoji - strana hora 17 100 Kč
dítě do 13 let - přistýlka se 2 dosp. os. 7 980 Kč
dvoulůžkový pokoj, Deluxe, balkon
18 240 Kč/osobu
Vlastnosti: balkon
Vybavení: dvoulůžko, kávovar, klimatizace, koupelna, rozkládací pohovka, smart TV, trezor, vana hydromasážní, vysoušeč vlasů, WI-FI

Přehled cen za ubytování bez dopravy

dospělá osoba v 1/2 pokoji - Delux, balkon 18 240 Kč
čtyřlůžkový pokoj s balkonem a možností přistýlky
10 260 Kč/osobu
Vlastnosti: balkon
Vybavení: dvoulůžko, francouzské lůžko, kávovar, klimatizace, koupelna, smart TV, trezor, vysoušeč vlasů, WI-FI

Přehled cen za ubytování bez dopravy

osoba v 1/4 pokoji - Family, balkon 10 260 Kč
dítě do 13 let - přistýlka se 2 dosp. os. 7 980 Kč
jednolůžkový pokoj
27 360 Kč/osobu
Vybavení: kávovar, klimatizace, koupelna, smart TV, trezor, vysoušeč vlasů, WI-FI

Přehled cen za ubytování bez dopravy

dospělá osoba 1/1 pokoj 27 360 Kč
Kód zájezdu: 72010
Typ ubytování: Hotel
Poloha: vnitrozemí
Typ stravy: snídaně
Lokalita: Slovinsko / Vnitrozemí / Srpenica
Doprava: Vlastní doprava

Informace o ubytování

Rodinný hotel Boca se nachází v blízkosti nejvyššího slovinského vodopádu Boca, mohutné hory Triglav a křišťálově čisté řeky Soča. Nabízí světlé, prostorné a pohodlné dvoulůžkové pokoje v alpském stylu s možností přistýlky, s balkonem i bez balkonu viz. cenová tabulka, jsou zde i čtyřlůžkové pokoje s balkonem s možností jedné přistýlky. Přistýlky jsou rozkládací křeslo o velikosti lůžka 80 x 190 cm. Jsou vybaveny smart TV, klimatizací, Wi-Fi připojením, kávovarem, minibarem, fénem, trezorem; za úhradu možná pokojová služba, též je možný pobyt domácích zvířat. 
Boka snídaně**** jsou připravovány z pečlivě vybraných místních potravin, například výrobky mlékárny Planika, med z údolí Soča, domácí džemy, pomazánky, ovoce, čerstvá káva, bylinkové čaje, pečivo a jiné, to vše je vám k dispozici a se službou „Boka brekfast to go“ Vám mohou snídani zabalit v udržitelných obalech i se sebou. Od roku 2023 otevírají také 24hodinový Boka Tester koutek se speciálním bylinkovým čajem, sezónním ovocem a sušenkami vyrobenými podle tradičních receptur. K dispozici je Boka Forest Bistro, které nabízí nejen speciální menu, ale také speciální zážitek, jenž Vás provede všemi chutěmi údolí, výrobky z mléka Bovška ovcí, Drežnica koz, pstruzi z řeky Soča, čerstvě upečený chléb, tradiční polévka, místní bylinky, úžasné dezerty, to vše podtrhuje dobré víno slovinských vinařů z oblastí Goriška Brda, Vipava, Karts, Primorska a také vlastních vinařů hotelu Boka – rodiny Jakončič z Kozany v Goriška Brda. 
Pro odpočinek je k dispozici Boka sauna a reklaxační zóna, kde se povedlo vytvořit jedinečné místo k léčbě duše, mysli i těla a i s pomocí aromaterapie lze nechat za sebou těžkosti světa. V reaxační zóně můžete hledět na hvězdy při popíjení čaje a vychutnávat občerstvení z Wellness menu, které opět obsahuje místní produkty.  
Nemusíte se ale omezovat jen na interier – jen 2 minuty od hotelu Boka cvičte jógu, ať už sami nebo ve skupině, nebo se projděte cca 10 minut od hotelu k vodpoádu Boka, kde můžete v klidu meditovat. 
Pokud máte raději adrenalin, máte z čeho vybírat. Dechberoucí splutí řeky Soča na raftu nebo kajacích za účasti zkušených průvodců poznejte krásu  řeky z té nějvětší blízkosti, proplouvejte úzkými soutěskami, sjíždějte peřeje, úžívejte jezírka s čistou vodou, průvodci Vás povedou bezpečně, ať už jste začátečníci nebo profesionálové. Adrenalinoví nadšenci často touží vidět Julské Alpy z ptačí perspektivy, pro ně je připraven paragliding. Půjčovna horských kol umožní nezapomenutelné zážitky milovníkům cyklistiky a i pěší si přijdou na své. Za zmínku určitě stojí Alpe Adria Trail, Juliana trail (oba se odehrávají v blízkosti hotelu), Soča trail a Walk of Peace. Když po všech aktivitách chcete strávit den venku v poklidu, je vám k dispozici TOP centrum v blízkosti potoka s protorem pro piknik, které je zdarma pro každého, kdo se zúčastní některé outdoorové aktivity. 
Kongresový multifunkční sál o rozloze 160 m2 vyrobený z přírodních materiálů nabízí atraktivní pohled na Alpy, vůni dřeva, teplo krbu a vytváří příjemné místo pro firemní setkání, schůzky, teambuldingy. Jeho jedinečnost spočívá v kombinaci aktivit, místní kuchyně a vín, komfortního ubytování a pohostinného personálu. 
Vysokohorský svět Julských Alp, panenská příroda Triglavského národního parku i blízkost řeky Soča činí z této oblasti jednu z nejkrásnějších turistických destinací.

Cena obsahuje

7x ubytování
7x snídaně - švédský stůl
úklid pokoje
výměna ručníků
klimatizace
WI-FI

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
pobytová taxa 2 EUR/den/osoba - platí se na místě
dětská postýlka (na vyžádání) 10 EUR/den - platí se na místě v recepci
domácí zvířata (na předchozí vyžádání) - 20 EUR/den - platí se na místě