Proteus pokoje a apartmány 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
dvoulůžkový pokoj 1/2 Double/Twin
17 850 Kč/pokoj
Vybavení: klimatizace, koupelna, TV kabelová, vysoušeč vlasů, WI-FI

Přehled cen za ubytování bez dopravy

dvoulůžkový pokoj (cena za pokoj) 17 850 Kč
čtyřlůžkový pokoj 1/4
23 940 Kč/pokoj
Vybavení: klimatizace, koupelna, TV kabelová, vysoušeč vlasů, WI-FI

Přehled cen za ubytování bez dopravy

čtyřlůžkový pokoj (cena za pokoj) 23 940 Kč
čtyřlůžkový apartmán 1/2+2
26 040 Kč/apartmán
Vybavení: klimatizace, koupelna, kuchyňský kout vybavený, TV kabelová, vysoušeč vlasů, WI-FI

Přehled cen za ubytování bez dopravy

apartmán pro 4 osoby, skladba 1/2+2 26 040 Kč
pětilůžkový apartmán 1/2+1/1+2 se dvěma ložnicemi
28 350 Kč/apartmán
Vybavení: klimatizace, koupelna, kuchyňský kout vybavený, TV kabelová, vysoušeč vlasů, WI-FI

Přehled cen za ubytování bez dopravy

apartmán pro 5 osob, skladba 1/2+1/1+2 28 350 Kč
šestilůžkový apartmán 2/2+2 se dvěma ložnicemi
34 860 Kč/apartmán
Vybavení: klimatizace, koupelna, kuchyňský kout vybavený, TV kabelová, vysoušeč vlasů, WI-FI

Přehled cen za ubytování bez dopravy

apartmán pro 6 osob, skladba 2/2+2 34 860 Kč
Kód zájezdu: 73020
Typ ubytování: Apartmán
Poloha: vnitrozemí
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Slovinsko / Vnitrozemí / Postojna
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: parkování, restaurace, WI-FI k dispozici dle popisu

Informace o ubytování

V centru Postojny, sotva 500 m od světoznámé Postojnské jeskyně, se nad restaurací Proteus nachází řada nově postavených pokojů a apartmánů. Všechny pokoje a apartmány jsou moderně a vkusně vybavené a mají koupelnu se sprchou, fénem, Wi-Fi, klimatizací a kabelovou TV. Apartmány jsou vybaveny i praktickými kuchyňskými kouty. V restauraci Proteus mají hosté možnost dát si výběr lahodných pokrmů. K dispozici je i bezdrátový přístup k internetu a parkování zdarma.

Nedávno zrenovovaná restaurace Proteus staví na základech své slavné minulosti a díky svým prvotřídním kulinářským dobrotám je oblíbenou volbou mnoha hostů. Nachází se méně než kilometr od Postojnské jeskyně v překrásném, tradičním starém domě, jaké jsou pro tento region typické. 
V restaurací Proteus nabízí především domácí jídla v kombinaci s moderními kulinářskými trendy.

Pokoj Double/twin – 17 m2, pro 2 osoby. Klimatizovaný pokoj s manželskou postelí nebo dvěma samostatnými lůžky s možností přistýlky (rozkládací křeslo). Pokoj má vlastní koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem a TV s širokou nabídkou programů.
Čtyřlůžkový pokoj – 33 m2. Prostorný klimatizovaný pokoj vhodný pro rodiny s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky s možností přistýlky (rozkládací pohovka). Pokoj má vlastní koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem a TV s širokou nabídkou programů.
Apartmán pro 4 osoby – 36 m2, s terasou. Prostorný klimatizovaný apartmán s jednou ložnicí a malou terasou je perfektní volbou pro páry a rodiny, které hledají extra pohodlí, protože má obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem. V ložnici je manželská postel a v obývacím pokoji rozkládací pohovka pro dvě osoby. Součástí apartmánu je vlastní koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, toaleta, obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem (včetně lednice) a jídelním koutem a TV s širokou nabídkou programů.
Apartmán pro 5 osob – 36 m2, s terasou. Prostorný klimatizovaný apartmán se 2 ložnicemi a malou terasou je perfektní volbou pro rodiny, které hledají extra pohodlí, protože má obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem. Hlavní ložnice má manželskou postel, druhá ložnice jednolůžko a v obývacím pokoji je rozkládací pohovka pro dvě osoby. Součástí apartmánu je vlastní koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, toaleta, obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem (včetně lednice) a jídelním koutem a TV s širokou nabídkou programů.
Apartmán pro 6 osob – 74 m2, s balkonem. Prostorný klimatizovaný mezonetový apartmán je perfektní volbou pro menší skupiny hostů nebo rodiny, protože má dvě ložnice a obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem. Hlavní ložnice má manželskou postel, druhá ložnice dvě samostatná lůžka a v obývacím pokoji je rozkládací pohovka pro dvě osoby. Součástí apartmánu je vlastní koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, toaleta, obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem (včetně lednice) a jídelním koutem a TV s širokou nabídkou programů.

 

Postojnská jeskyně láká davy obdivovatelů z celého světa už více než dvě stě let. Dnes se známé části Postojnského jeskynního systému rozléhají na 24 km, což Postojnskou jeskyni v Klasickém krasu v rámci Evropy řadí na první místo mezi největšími přístupnými jeskyněmi. Malebný, tajuplný podzemní svět, který v sobě jeskyně ukrývá, je navíc skvělým místem, kde můžete zažít neopakovatelná dobrodružství. Do vivária v bezprostřední blízkosti Postojnské jeskyně si můžou návštěvníci přijít prohlédnout ta nejzajímavější jeskynní zvířata a v rámci EXPO Cave Karst, které je největší výstavou o jeskyních a krasech na světě, se dozvíte spoustu zajímavostí o původu a rozvoji turismu v Postojnské jeskyni.
Pouhých 10 km od Postojnské jeskyně se nachází Predjamský hrad, který svou působivostí obstojí i ve světovém měřítku. Už více než 800 let je hrdě usazen na 123 metrů vysokém útesu. Pod Predjamským hradem se rozléhá Predjamský jeskynní systém, který skýtá spoustu vyžití milovníkům dobrodružství, a to včetně speciálních exkurzí do jeskyně s vhodnou výbavou.
V prostorách parku se nachází centrum pro návštěvníky, kde si návštěvníci můžou zakoupit vstupenky a vybavit se audioprůvodci dostupnými v 15 různých jazycích. Hned vedle centra pro návštěvníky si hosté můžou dát něco k snědku v restauraci Briljant. Zařízení nabízí samoobslužnou restauraci, pizzerii, kavárnu a cukrárnu a dále restauraci s Wi-Fi zdarma. Magdalena Food & Fun je ideální kulinářskou destinací pro každého, kdo miluje moderní street food. Samozřejmostí jsou pak obchody prodávající typické slovinské suvenýry. Vedle vstupu do jeskyně naleznete gastronomické a kongresové centrum Sídlo Jamski Dvorec. 
 

Cena obsahuje

7x ubytování
Wi-Fi
parkování

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK: dosp. osoba 2 EUR/den, dítě 7-18 let 1 EUR/den, dítě do 7 let ZDARMA - platí se na místě v recepci
povinný jednorázový přihlašovací poplatek - 1 EUR/osoba/pobyt - platí se na místě v recepci
domácí zvíře (na vyžádání) - 50 EUR/pobyt - platí se na místě v recepci
možnost připlacení snídaní a večeří

  • parkování
  • restaurace
  • WI-FI k dispozici dle popisu