Bioterme - Glamping stany Sun Valley 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
dvoulůžkový stan 1/2
16 500 Kč/osobu
Vlastnosti: terasa
Vybavení: koupelna, kuchyňský kout vybavený, zahradní nábytek

Přehled cen za ubytování bez dopravy

dospělá osoba v 1/2 stanu 16 500 Kč
dítě do 4 let na řádném lůžku 0 Kč
dítě 4-14 let - řádné lůžko s 1 dosp. os. 11 550 Kč
čtyřlůžkový stan 1/4
16 500 Kč/osobu
Vlastnosti: terasa
Vybavení: koupelna, kuchyňský kout vybavený, zahradní nábytek

Přehled cen za ubytování bez dopravy

dospělá osoba v 1/4 stanu 16 500 Kč
dospělá osoba - přistýlka (3., 4. lůžko) 16 500 Kč
dítě do 4 let - přistýlka (3., 4. lůžko) 0 Kč
dítě 4-10 let (3.,4. lůžko) - přistýlka se 2 dosp. os. 8 250 Kč
dítě 10-14 let (3.,4. lůžko) - přistýlka se 2 dosp. os. 11 550 Kč
šestilůžkový stan 1/6
16 500 Kč/osobu
Vlastnosti: terasa
Vybavení: koupelna, kuchyňský kout vybavený, zahradní nábytek

Přehled cen za ubytování bez dopravy

dospělá osoba v 1/6 stanu 16 500 Kč
dospělá osoba - přistýlka (3., 4., 5., 6., lůžko) 16 500 Kč
dítě do 4 let - přistýlka (3., 4., 5., 6. lůžko) 0 Kč
dítě 4-10 let - přistýlka (3., 4., 5., 6. lůžko) 8 250 Kč
dítě 10-14 let - přistýlka (3., 4., 5., 6. lůžko) 11 550 Kč
Kód zájezdu: 63110
Typ ubytování: Kemp
Poloha: vnitrozemí
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Slovinsko / Vnitrozemí / Mala Nedelja
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: bazén venkovní, bazén vnitřní, parkování, restaurace, sauna, wellness centrum, WI-FI k dispozici dle popisu
Sport v hotelu: animace pro dospělé, fitness studio
Sport v blízkosti: nordic walking, turistika, vodní sporty

Informace o ubytování

Lázně s termální minerální vodou, která pochází ze dvou vrtů 2273 m a 1537 m hlubokých. U zdroje má voda mezi 42 a 51 °C. Voda je bohatá na sodík, draslík a hydrogenuhličitan.
Příznivě působí na udržení funkčnosti pohybového aparátu a páteře. 
Termální park se nachází uprostřed panenské přírody, mezi lesy, pastvinami, kopci a vinicemi. 1 400 m2 venkovních vodních ploch, 5 vnitřních bazénů (600 m2). 

Lázně představují a symbolizují zdravý životní styl, zdravou a organickou výživu (potraviny pochází z kontrolovaných ekologických zemědělství, kde se suroviny nedostanou do styku s toxickými látkami a umělými hnojivy). Sympatické a klidné lázně se nacházejí v kopcovité krajině severovýchodního Slovinska, asi 2 km jižně od obce Mala Nedelja a cca 28 km od obce Ormož.

GLAMPING SUN VALLEY BIOTERME - největší luxus je příroda sama
Glamping Sun Valley, skrytý každodenním pohledům a zvláštní svým soukromím, leží na svahu kopce, který se šplhá z Malé Nedelje do Moravce. Je perfektní prázdninovou destinací pro rodiny, pro zamilované páry nebo pro milovníky přírody, zkrátka pro všechny! Nabízíme zde ubytování v osvětlených jednotkách různých velikostí, které pojmou 2 až 6 osob. Mají pohodlnou postel, koupelnu, kuchyň, obývací pokoj a soukromou terasu. 
Zároveň je resort perfektní i pro větší skupiny a oslavy, protože seskupené uspořádání některých budov připomíná soukromou osadu. Pro maximální hýčkání mají hosté v resortu k dispozici také finskou a tureckou saunu, kterou si můžete pronajmout.
Celkem 22 glampingových vil a 11 glampingových stanů jsou elegantně seskupené s relaxačním výhledem na sousední les. Součástí glampingu je také biologický bazén (od konce června 2018).
Nachází se v bezprostřední blízkosti hotelu Bioterme a termálního parku, což hostům umožňuje využívat veškerý komfort hotelové restaurace, fitness centra, sauny a wellness centra a také neomezené koupání ve vnitřních i venkovních bazénech s teplou termální vodou. 

A) GLAMPING VILY - soukromí, luxus, intimita (jiná varianta)
V areálu se nachází 22 glampingových vil, které splňují očekávání a přání hostů. Nabízí soukromí, luxus, intimitu a zážitky po celý rok. Mají klimatizaci a v zimě jsou vytápěny. Každá vila má svou terasu se zahradním nábytkem a některé mají privátní dřevěnou vanu s geotermální vodou (povinný příplatek za vanu v případě ubytování v této vile).
Glamping vila pro 6 osob (5 jednotek) - 2 ložnice s manželskou postelí 160×200, 1 dětský pokoj s patrovou postelí, koupelna (sprcha, WC), kuchyně s jídelnou/obývací pokoj.
Glamping vila pro 4 osoby (13 jednotek) - 1 ložnice s manželskou postelí 160×200, 1 ložnice se dvěma samostatnými lůžky 90×200, koupelna (sprcha, WC), kuchyně s jídelnou/obývacím pokojem.
Glamping vila pro 2 osoby (4 jednotky) - 1 ložnice s manželskou postelí 160×200, koupelna (sprcha, WC), kuchyně s jídelním koutem.
B) GLAMPING STANY – luxus v přírodě (tato nabídka)
Zažijte kombinaci života v přírodě a luxusní dovolené v Glamping Sun Valley Bioterme! V glampingových stanech vám stylově zařízené ubytování nabídne veškerý požadovaný komfort bydlení uprostřed přírody. Ubytování ve stanech je pouze sezónní: duben-říjen. Stany jsou vybaveny kuchyňským koutem, koupelnou se sprchou a terasou se zahradním nábytkem.
Glamping stan pro 6 osob (2 jednotky)
Glamping stan pro 4 osoby (6 jednotek)
Glamping stan pro 2 osoby (3 jednotky)

TERMÁLNÍ PARK BIOTERME a WELLNESS
K relaxaci a rekreaci je našim hostům k dispozici 1 400 m2 venkovních vodních ploch v pěti bazénech s teplotou vody mezi 30 °C a 36 °C. Můžete si užít radosti z rychlé řeky, víceúčelové bazény, masážní bazény, relaxační bazény, příjemný záliv a dětský bazén. Na opalovacích terasách, zelených travnatých plochách a v příjemném chladivém stínu stromů najdete chvilku na odpočinek. V příjemném prostředí panenské přírody, obklopeném lesem, dětským hřištěm a plochami pro pohodové ležení na trávě v teplých měsících, přímo u areálu koupaliště se nachází velká letní terasa. V letní sezóně si na terase můžete pochutnat na široké nabídce grilovaných pokrmů. Pod svou střechu pojme až 200 návštěvníků. Je vhodná pro pořádání pikniků a jiných typů setkání s kapacitou až 500 hostů. V areálu krytého bazénu je k dispozici 600 m2 vodních ploch v pěti vnitřních bazénech s teplotou vody mezi 30 °C a 36 °C. 
Milovníci saunování se budou moci hýčkat ve finské, turecké, infra a bylinkové sauně (turecká sauna je momentálně mimo provoz). Ochladit se můžete v našem bazénu, který má teplotu 19 °C a poté relaxovat na terase, která je vyhrazena pouze pro návštěvníky sauny nebo v relaxačním koutku s příjemnou hudbou a čajem, případně se můžete odevzdat blahodárným účinkům hydromasážního bazénu. V hotelu nabízí i několik druhů masáží, např.  olejovou masáž, masáž nohou, švédskou masáž nebo masáž horkými lávovými kameny.
Zvláštností Bioterme je termální minerální voda, která pochází ze dvou vrtů 2273 m a 1537 m hlubokých. U zdroje má voda mezi 42 a 51 °C. Voda je bohatá na sodík, draslík a hydrogenuhličitan. Pro své balneologické vlastnosti je vhodná pro rekreační, sportovní a zejména zdravotní účely, neboť příznivě působí na udržení funkčnosti pohybového aparátu a páteře. Doporučuje se zejména pro osoby s chronickými degenerativními změnami páteře, končetin a kloubů, s chronickými revmatickými změnami, jako pokračování ve fyzioterapii po předchozí nedostatečné léčbě, při reflexní dystrofii, svalové slabosti po zpevnění svalů, jako preventivní cvičení páteře, kloubů a při fyzioterapii jako prevenci osteoporózy, pro rekreační účely, podvodní masáže a sportovní aktivity.

AKTIVITY, ANIMACE
V termálním parku se postarají o bohatý animační program po celý rok. Pro všechny, kteří chtějí aktivní dovolenou, je zde velký výběr od různých sportovních aktivit, vodních sportů, aerobik a pilates až po turistiku a nordic walking. Ti, kteří si chtějí odpočinout, mohou využít společenské a kreativní dílny. Můžete si zahrát bingo, společenský kvíz nebo deskové hry; kreativně tvořit, zúčastnit se kulinářských workshopů (naučit se péct sušenky, místní nebo sezónní lahůdky). V rámci animačních programů se pořádají také vycházky po okolí a výlety k místním vinařům nebo se organizují degustace přímo v hotelové vinotéce.

Po celý rok zajištěn bohatý animační program a každý host si odnese nezapomenutelné chvíle a zážitky. Doporučení pro klienty, kteří mají rádi klid.

Cena obsahuje

7x ubytování
7x polopenze (buffet)
neomezené využívání bazénů v thermal parku
zapůjčení županu během pobytu (pro dospělé)
využívání biologického bazénu v glamping resortu během letní sezóny
využívání bazénu v 1. patře hotelu Bioterme během letní sezóny
neomezené využívání bazénů v den příjezdu a odjezdu
1x za 2 dny vstup do saun (mimo den odjezdu)
fitness průkaz
lehátka u bazénu
Wi-Fi
animační program
zapůjčení holí na nordic walking
parkování v glamping resortu nebo na krytém parkovišti hotelu Bioterme
lůžkoviny
závěrečný úklid

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK:1,88 EUR/osoba/noc - platí se na místě
povinný jednorázový přihlašovací poplatek: 2,5 EUR/osoba - platí se na místě
dřívější check in (od 8:00)/pozdní check-out (do 16:00) - 35 EUR - platí se na místě v recepci
možnost dokoupení obědů - platí se v CK

Poznámka

CK si vyhrazuje právo na případnou změnu cen vzhledem k dynamickým cenám dodavatelské firmy!!!

  • bazén venkovní
  • bazén vnitřní
  • parkování
  • restaurace
  • sauna
  • wellness centrum
  • WI-FI k dispozici dle popisu