Terme Krka - Balnea hotel Superior - snídaně 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
dvoulůžkový pokoj 1/2+2 s možností dvou přistýlek
25 740 Kč/osobu
Vybavení: koupelna, LCD TV, minibar, telefon, trezor, vysoušeč vlasů, WI-FI

Přehled cen za ubytování bez dopravy

dospělá osoba v 1/2+2 pokoji 25 740 Kč
dítě do 12 let - řádné lůžko s 1 dosp. os. 20 590 Kč
dospělá osoba - přistýlka (3. lůžko) se 2 dosp. os. 20 590 Kč
dítě do 6 let přistýlka (3.,4. lůžko) se 2 dosp. os. 0 Kč
první dítě 6-12 let - přistýlka se 2 dosp. os. (3. lůžko) 12 870 Kč
2. dítě 6-12 let - přistýlka se 2 dosp. os. (4. lůžko) 0 Kč
dvoulůžkový pokoj 1/2+2 Suite s možností dvou přistýlek
30 620 Kč/osobu
Vybavení: koupelna, LCD TV, ložnice a denní místnost, minibar, telefon, trezor, vysoušeč vlasů, WI-FI

Přehled cen za ubytování bez dopravy

dospělá osoba v 1/2+2 pokoji Suite 30 620 Kč
dítě do 12 let - řádné lůžko s 1 dosp. os. 24 490 Kč
dospělá osoba - přistýlka (3. lůžko) se 2 dosp. os. 24 490 Kč
dítě do 6 let přistýlka (3.,4. lůžko) se 2 dosp. os. 0 Kč
první dítě 6-12 let - přistýlka se 2 dosp. os. (3. lůžko) 15 310 Kč
2. dítě 6-12 let - přistýlka se 2 dosp. os. (4. lůžko) 0 Kč
jednolůžkový pokoj 1/1 Double (single use)
30 620 Kč/osobu
Vybavení: koupelna, LCD TV, minibar, telefon, trezor, vysoušeč vlasů, WI-FI

Přehled cen za ubytování bez dopravy

dospělá osoba v 1/1 pokoji - single use 30 620 Kč
Kód zájezdu: 60900
Typ ubytování: Hotel
Poloha: vnitrozemí
Typ stravy: snídaně
Lokalita: Slovinsko / Vnitrozemí / Dolenjske Toplice
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: bazén dětský, bazén venkovní, bazén vnitřní, kosmetický salón, léčebné procedury, masážní salón, parkování, restaurace, sauna, wellness centrum, WI-FI k dispozici dle popisu
Sport v hotelu: fitness studio
Sport v blízkosti: cyklistika, hřiště fotbalové, hřiště na košíkovou, hřiště na volejbal, hřiště pro míčové hry, kanoistika, nordic walking, tenisové dvorce, turistika

Informace o ubytování

Dolenjske Toplice se nachází v jihozápadním Slovinsku, na západním okraji povodí Novo Mesto, jen něco málo přes hodinu jízdy od Lublaně. Spa Resort Dolenjske Toplice je jedním z nejstarších termálních lázní ve Slovinsku. S moderní nabídkou koupelí, zdravotní péče a dalších služeb je atraktivní destinací pro hosty, kteří si chtějí odpočinout v přírodě, užít si blahodárných účinků termální vody a wellness služby a vylepšit si své zdraví. V restauracích resortu si můžete vybrat z vynikajících jídel, luxusních salátů, vegetariánských jídel, obědů, dezertů nebo jídel à la carte. Parkování je pro hosty resortu zdarma.
Balnea Hotel Superior je moderní a nadstandardně vybavený hotel, který se nachází v srdci přírody. Pěkná panoramatická chodba vás zavede přímo do skvělého wellness centra. Oblíbená hotelová kavárna s krbem často funguje jako pódium pro koncerty slovinských hudebníků.
Balnea Hotel nabízí prostorné a příjemné dvoulůžkové pokoje, ale pro větší pohodlí si můžete zvolit ubytování v jednom z našich suite. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou nebo masážní vanou a vysoušečem vlasů, LCD TV, trezorem, radiobudíkem, minibarem, telefonem, Wi-Fi. Většina pokojů má balkon s posezením. Pokoje typu suite mají oddělenou ložnici a obývací část, většina má krb v obývacím prostoru a masážní vanu v ložnici.
WELLNESS, BAZÉNY, SAUNY
V hotelu Balnea jste vždy jen krůček od vynikající wellness nabídky služeb, které Terme Dolenjske Toplice nabízí. Projděte se panoramatickou chodbou, abyste se dostali do Vitarium Spa & Beauty, bohaté země termálních bazénů, osvěžujících koupelí, energizujících masáží a blahodárných saun. K dispozici je tu infrasauna, finská sauna s nudistickou terasou, sanarium, turecká parní sauna, bylinná sauna, japonská lázeň, pětimístná vířivka. Můžete si také vyzkoušet minimálně invazivní estetické procedury (např. aplikaci botoxu, injekční lipolýzu), na jejichž poskytování je vyškolen náš tým odborníků. 
Zaplavejte si ve vnitřních a venkovních bazénech Laguna. Vnitřní bazény (324 m2, propojovací bazén 304 m2) mají příjemnou teplotu 32 °C, venkovní bazén (přes 850 m2) má teplotu 27 °C. O další relaxaci se postarají vodní masáže, vířivka a jiné atrakce.
V hotelu Vital, který má tradici termální vody již od roku 1776, si můžete zaplavat ve třech krytých bazénech (33, 40 a 48 m2). Dva z bazénů jsou přímo nad přírodním termálním pramenem. Všechny jsou naplněny přírodní termální vodou (36 °C), obsahující vápník, hořčík, uhlovodíky a další prospěšné minerály.
Balnea FUN je dětským královstvím se čtyřmi venkovními tobogány, které byly navrženy tak, aby vytvořily hodiny zábavy. Jsou vhodné pro děti vyšší než 130 cm. Vaše ratolesti si užijí lezeckou stěnu, hřiště, venkovní bazén se skutečnou pirátskou lodí, nejmenší zase brouzdaliště v kryté části nebo lezeckou stěnu u krytého bazénu.
Dolenjske Toplice jsou jedním z nejvýznamnějších rehabilitačních center pro širokou škálu nemocí a úrazů. Kromě programů pro kardiovaskulární, pohybový a nervový systém jsou již více než sto let známí jako významné lázeňské středisko pro léčbu ženských nemocí (rakovina prsu a vrozené vady). Nabízejí programy pro léčby bolesti páteře, terapii gama houpáním – která omlazuje páteř a také program léčby osteoporózy. Pro naše nejmenší nabízíme rehabilitační program pro děti s vadným držením těla. Můžete přijít i na rehabilitaci po operacích kyčle, kolena, kotníku a rehabilitaci při poruchách a úrazech ramen. Také tu nabízí rehabilitační programy po mrtvici, pro případy mozkové aterosklerózy, neuralgie a neuropatie.
KONFERENCE
Balnea Hotel Superior má tři konferenční místnosti s veškerým vybavením potřebným pro pořádání akcí. Sály jsou propojeny s vynikající hotelovou restaurací. Sály Fontana (93 m2), Krka (61 m2) a Toplica (61 m2) v hotelu Balnea mají veškeré potřebné vybavení pro pořádání akcí. Největší pojme až 80 osob a další prostor nabízí restaurace a klub Ana.
AKTIVITY, VÝLETY
Balnea Hotel nabídne kromě koupání spoustu příležitostí pro aktivní dovolenou uvnitř i venku. Užijte si svůj pobyt na maximum při procházkách po lesích Kočevje a mezi viničními chalupami. Vyzkoušejte své dovednosti při nordic walkingu, poté uvolněte unavené svaly termální koupelí a sportovní masáží. A nezapomeňte na místní cyklostezky.
Region Dolní Kraňsko nabízí spoustu aktivit a výletů. Pokud máte rádi panenskou přírodu a zajímáte se také o historii, udělejte si výlet na Kočevski Rog se slavnou základnou partyzánského hnutí během druhé světové války. Výlet do Ribnice a Kočevje vás seznámí se slovinskými tradičními řemesly se dřevem a keramikou. Cestou tam si udělejte zajížďku do Kočevje, kde můžete v bujných lesích Kočevje prohloubit svůj vztah k přírodě a pozorovat krasové jevy a zvířata, která jinde neuvidíte. Objevte Belou Krajinu – zemi bílých bříz a slovinského folklórního charakteru a mnoha dalších starých tradic. Projeďte se na kanoi nebo kajaku po řece Kolpa, která se nachází na hranici Slovinska a Chorvatska a táhne se v délce téměř 300 kilometrů. Zaplavte si v letních vedrech nebo si zarybařte. V zimních měsících si užijte výlety na sněžnicích. 
Svěží exteriér hotelu nabízí fotbalové hřiště spolu s basketbalovým hřištěm, volejbalovým hřištěm a hřištěm na házenou. Les nabízí také cvičební stezku s piknikovým místem v blízkosti pro všechna vaše společenská setkání. Uprostřed malého lesa se nachází i čtyři tenisové kurty. Ať už preferujete cvičení sami s pomocí osobního trenéra nebo sami na cvičebních pomůckách, hotel nabízí skvělou příležitost pro skupinové i individuální tréninky venku, v tělocvičně nebo v bazénu.

Cena obsahuje

7x ubytování
7x snídaně
vstup do bazénů v hotelech a v Balnea Wellness Centru
animační programy
skupinové cvičení v bazénu
zapůjčení županu během pobytu
Wi-Fi
vstup do sauny (1x při pobytu na 2-4 noci, 2x při pobytu na 5-9 nocí, neomezeně při pobytu na 10 a více nocí)

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK: 2,50 EUR/osoba/noc - platí se na místě
dětská postýlka - 10 EUR/noc - platí se na místě v recepci
dřívější check in/pozdní check-out - 70 EUR - platí se na místě v recepci
příplatek za bezlepková jídla - 10 EUR/osoba/noc - platí se na místě v recepci

Poznámka

Přistýlky jsou vhodné max. pro 1 dospělou osobu a 1 dítě do 12 let.

 • bazén dětský
 • bazén venkovní
 • bazén vnitřní
 • kosmetický salón
 • léčebné procedury
 • masážní salón
 • parkování
 • restaurace
 • sauna
 • wellness centrum
 • WI-FI k dispozici dle popisu