Sunrose 7 - Heritage Boutique Hotel 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
dvoulůžkový pokoj 1/2 Town Classics
17 750 Kč/osobu
Vybavení: klimatizace, koupelna, topení, vysoušeč vlasů

Přehled cen za ubytování bez dopravy

dospělá osoba v 1/2 pokoji Town Classics 17 750 Kč
dvoulůžkový pokoj 1/2 River Melodies
20 280 Kč/osobu
Vybavení: klimatizace, koupelna, topení, vysoušeč vlasů

Přehled cen za ubytování bez dopravy

dospělá osoba v 1/2 pokoji River Melodies 20 280 Kč
dvoulůžkový pokoj 1/2 Chestnut Embrace
27 200 Kč/osobu
Vybavení: klimatizace, koupelna, topení, vysoušeč vlasů

Přehled cen za ubytování bez dopravy

dospělá osoba v 1/2 pokoji Chestnut Embrace 27 200 Kč
dvoulůžkový pokoj 1/2 The Royal Hug
37 250 Kč/osobu
Vybavení: klimatizace, koupelna, topení, vysoušeč vlasů

Přehled cen za ubytování bez dopravy

dospělá osoba v 1/2 pokoji D 1/2 The Royal Hug 37 250 Kč
Kód zájezdu: 67620
Typ ubytování: Hotel
Poloha: vnitrozemí
Typ stravy: snídaně
Lokalita: Slovinsko / Vnitrozemí / Bohinjska Bistrica
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: bazén venkovní, dobíjecí stanice elektroaut, parkování, recepce, restaurace, sauna, výtah, WI-FI k dispozici dle popisu, zahrada
Sport v blízkosti: cyklistika, kanoistika, lyžování, plachtění, potápění, turistika, vodní sporty, windsurfing

Informace o ubytování

Sunrose 7 - Heritage Boutique Hotel je hotel s nejdelší tradicí od roku 1890, který byl po rekonstrukci znovu otevřen v roce 2020. Nachází se asi 10 minut jízdy od jezera Bohinj, na okraji národního parku Triglav, největšího národního parku ve Slovinsku a asi 55 km od letiště v Lublani. Jeho výjimečná poloha na prahu Julských Alp v útulné venkovské vesničce má jedinečné kouzlo. Nabízí snadný přístup skibusem k okolnímu jezeru Bohinj nebo do lyžařské oblasti Vogel. 
Hotel nabízí ubytování pouze pro dospělé, v 18 individuálně navržených pokojích s krásným výhledem a vynikajícími službami. Žádný z pokojů nemá TV, telefon, rádio ani jinou elektroniku. K vybavení hotelu patří parkoviště, plavecký bazén, klimatizace, sauna, Wi-Fi zdarma, 24hodinová recepce, výtah, zahrada, nabíjecí stanice pro elektromobily. Úžasné místo, kde se můžete nechat hýčkat ve wellness Zlata Vila, dopřát si kulinářské mistrovské dílo popíjením prémiových vín v hotelové restauraci, odpočinout si ve velké zahradě u řeky nebo se schoulit s dobrou knihou v koutku hotelové knihovny u krbu. Hotel má dobrou polohu pro různé outdoorové aktivity i silniční a železniční dopravu. Byl ohodnocen certifikáty GreenKey a Travellife gold.
Podél řeky Belca, v soukromé zahradě v Bohinjské Bistrici, vedle parku Ceconi, je pod kaštany restaurace a kavárna. V hotelové restauraci Sunrose 7 Bohinj se drží historických gastronomických kořenů, které obohacují a mění do moderního pojetí. Restaurace nabízí snídaně, obědy i večeře. Můžete se tu domluvit na veganské stravě i na stravě pro alergiky. Restaurace je přístupná jen dospělým.
Všechny pokoje jsou vybaveny postelí velikosti king (180 x 200 cm) s povlečením a přikrývkami z bavlny z organických zdrojů, koupelnou se sprchovým koutem, podlahovým vytápěním a fénem, stěnami a zařízením z místního smrkového dřeva, dubovými podlahami s podlahovým vytápěním a individuálně ovládanou klimatizací.
Pokoje Town Classics (19 m2) – výhled do zahrady, hor nebo na město. 
Pokoje River Melodies (20-22 m2) - Nechte se unášet uklidňujícím zvukem řeky Belca. Pokoje nabízí výhled na svěží růžovou zahradu a úžasný výhled na vzdálené vrcholky Julských Alp. 
Pokoje Chestnut Embrace (32 m2) – výhled na Julské Alpy a do botanického parku. Slovinské kaštany, podle kterých nesou jména naše pokoje, byly vysazeny před více než 120 lety a zdobí cestu vedoucí do útulného alpského městečka. Hosté mají k dispozici několik polštářů různé tvrdosti podle individuálního vkusu. 
Pokoje The Royal Hug (40 m2) – výhled na Julské Alpy, botanický park nebo řeku. Royal Hug je perfektní volbou pro milovníky komfortu designu. Jsme hrdí na to, že jsme první a jediní ve Slovinsku, kteří mají soukromé lázně na pokoji, přepracované jako vícesmyslový zážitek z koupání. Hosté mají k dispozici několik polštářů různé tvrdosti podle individuálního vkusu. Pokoj disponuje velkými panoramatickými francouzskými okny s výhledem na řeku a listí Kaštanového háje a koupelnou s jedinečnou zážitkovou sprchou.
 

Wellness & SPA: Zlata vila Bohinj
Wellness zóna v Sunrose 7 nabízí 7 prvků relaxace. Wellness pojme až 6 osob a nabízí skvělé soukromí a je zahrnuto v ceně pokojů vyšších kategorií. 
Hostům je k dispozici i panoramatický bazén v hotelu Bohinj ECO s výhledem na Julské Alpy, Aquapark & Wellness Bohinj (přes ulici, 1 minutu chůze od hotelu), kde jsou bazény s atrakcemi, saunový park (infračervená, finská a turecká sauna) a masážní salón.
KONFERENCE
Heritage Hotel Sunrose 7 je nejvhodnější pro obchodní jednání, semináře a pobídky pro 18 účastníků (pokoje obsazeny jednou osobou) nebo maximálně pro 36 účastníků (dvoulůžkové pokoje). Soukromá usedlost u řeky se svěží zahradou nabízí soukromí a je ideální pro venkovní setkání, aktivity i stolování u řeky. 
AKTIVITY, ZÁBAVA
Zimní sporty - Bohinj je střediskem zimních sportů díky bohaté tradici zimních sportů. Lyžařské středisko Vogel (11 km od hotelu) leží v nadmořské výšce 1 535 m a je známé svými skvělými sněhovými podmínkami a báječnými výhledy na Slovinsko. V doprovodu zkušených průvodců si můžete užít vysokohorské lyžařské túry. 1 km od hotelu se nachází kryté kluziště.
Turistika - Celá oblast Bohinj je pavučinou bezpečných, značených turistických tras všech úrovní. Můžete si užít prohlídky s průvodcem, ubytování na horských chatách i návštěvu pastvin, kde můžete na místních alpských mléčných farmách ochutnat vyhlášené „žganci“ s mlékem a sýrem. 
Bohinjské jezero - největší přírodní jezero ve Slovinsku, uhnízděné v srdci Julských Alp, leží hluboko v ledovcovém údolí, asi 6 km od hotelu. V létě teplota vody stoupá až na 22 °C; v chladných zimách jezero často zamrzá. Je ideální pro všechny druhy vodních aktivit – od plavání, veslování na lodi, plachtění, windsurfingu, jízdy na kajaku nebo kanoi, rybaření a potápění až po bruslení v (chladnějších) zimách. Návštěvníci si také mohou užít nádherný turistický výlet lodí nebo se jednoduše vydat na relaxační procházku podél pobřeží.
Vodní sporty - Pro ty, kteří milují vodní sporty nebo jen chcete zkusit něco nového, je Bohinj jedním z nejlepších míst, kde můžete ochutnat rafting na divoké vodě, canyoning, jízdu na kajaku a mnoho dalšího. 
Cyklistika - Ať už je to jednoduchá procházka vesnicemi, cross country, sjezd nebo jízda na horském kole všude kolem - Bohinj je místo, kde můžete jezdit na kole! Doporučujeme Bohinj by Bike - cykloturistika s průvodcem, kde uvidíte 6 okouzlujících Bohinjských vodopádů a další zajímavé památky a Bohinjská cyklostezka - Klodičská cyklostezka vede přímo od hotelu ke krásnému Bohinjskému jezeru.
Golf – V okolí se nachází řada hřišť, driving range, s fairwayemi v blízkosti nádherné scenérie, jako jsou nádherná jezera, řeky, lesy nebo ohromující vrcholky Alp, což je řadí mezi nejkrásnější v Evropě.

Cena obsahuje

7x ubytování
7x snídaně
1x za pobyt vstup do Sunrose 7 Zlata vila wellness (platí pro hosty v pokojích Chestnut Embrace a The Royal Hug)
parkování u hotelu nebo 100 m od hotelu (dle dostupnosti)

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK: 3 EUR/osoba/den - platí se na místě
Wellness Zlata vila: 45 EUR/2 hodinový vstup

Poznámka

CK si vyhrazuje právo na případnou změnu cen vzhledem k dynamickým cenám dodavatelské firmy!!!

Pokoj Town Classics
Pokoj Town Classics
Pokoj Town Classics
Pokoj River Melodies
Pokoj River Melodies
Pokoj River Melodies
Pokoj Chestnut Embrace
Pokoj Chestnut Embrace
Pokoj Chestnut Embrace
Pokoj The Royal Hug
Pokoj The Royal Hug
Pokoj The Royal Hug
Pokoj The Royal Hug
Wellness Zlata vila Bohinj
Wellness Zlata vila Bohinj
Wellness Zlata vila Bohinj
Wellness Zlata vila Bohinj
  • bazén venkovní
  • dobíjecí stanice elektroaut
  • parkování
  • recepce
  • restaurace
  • sauna
  • výtah
  • WI-FI k dispozici dle popisu
  • zahrada