Ribno Alpine Luxury Glamping chaty 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
chata pro 4 osoba, Luxury Glamping
13 650 Kč/chata
Vlastnosti: balkon/terasa
Vybavení: dvě dvoulůžka, klimatizace, koupelna, lednička malá, topení, TV kabelová, vysoušeč vlasů, WI-FI

Přehled cen za ubytování bez dopravy

osoba (bez rozdílu věku) v 1/4 chatě 13 650 Kč
Kód zájezdu: 70060
Typ ubytování: Chata
Poloha: vnitrozemí
Typ stravy: snídaně
Lokalita: Slovinsko / Vnitrozemí / Bled
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: dobíjecí stanice elektroaut, konferenční místnost, recepce, restaurace, sauna, terasa, wellness centrum
Sport v hotelu: půjčovna jízdních kol
Sport v blízkosti: turistika

Informace o ubytování

PRODEJ JEN V CENTRÁLE 101 CK ZEMEK!

 

Ribno Alpine Resort

se nachází cca 3 km od města Bled, na konci idylické vesnice, okraji smrkového lesa. Do Lublaně je vzdálenost cca 60 km, cca 220 km od Grazu.

Ideální pro ty, kdo si chce užít klid a odpočinek v přírodě. A pro všechny, kteří mají rádi pohyb, neboť okolí nabízí mnoho příležitostí pro venkovní sportovní aktivity. Můžete si vybrat ze tří různých ubytování a zážitků. Každý z nich je zvláštní a jedinečný.

 

Alpský hotel Ribno je rodinný hotel a určený zejména pro cyklisty.

Hotel má 61 pokojů. Zrekonstruované pokoje jsou kompletně celé ze dřeva. Přírodní barvy, přírodní materiály – to vše dodává novým pokojům punc pravé alpské útulnosti a tepla.

 

Všechny pokoje mají koupelnu se sprchou a fénem, jsou vybaveny klimatizací, kabelovou TV, telefonem a připojením k internetu Wi-Fi, ledničkou, trezorem, telefonem.

Většina pokojů v prvním patře má terasu, ve druhém balkon, ve třetím patře jsou pokoje s krásným výhledem z okna. Hotel nabízí dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (skládací lůžko) a rodinné pokoje, (2 propojené pokoje).

 

Součástí hotelu je velká restaurace, v létě i terasa, kde můžete ochutnat místní kuchyni. Nápoje jsou k dispozici v baru a v hotelové hale.

 

Pro obchodní jednání a teambuildingy jsou k dispozici čtyři vhodně vybavené seminární sály.

Hostům je k dispozici malé wellness centrum, ve vstupní hale knihovna, velké parkoviště a nabíjecí stanici pro elektromobily.

Na info pointu a recepci se můžete informovat o možnostech trávení volného času v Bledu a okolí.

 

Ribno Alpine Glamping

V lese, vedle hotelu, leží glampingová slovinská vesnice s autentickými dřevěnými domy, kde přímý kontakt s přírodou a vůně dřeva vždy vykouzlí pohodovou atmosféru.

Je zde 8 útulných domů pro trochu speciální a odlišné svátky. Venkovní požitek a romantika. Pravá dřevěná vířivka venku na terase poskytuje autentický zážitek. Využívá se celý rok!

 

Do domku, ve kterém jednoduché a příjemné dřevěné vybavení zajišťuje útulnost pobytu, se vejdou maximálně 4 osoby. Je zateplený a vytápěný, takže je vhodný i pro bydlení v zimě.

V objektu, odděleném od domu, je vlastní koupelna se sprchovým koutem, WC a umyvadlem, fénem.

 

Všechny domy jsou vyrobeny ze slovinského dřeva a pojmenovány po slovinských květinách.

Mají balkon, Wi-Fi zdarma, topení, terasu, ledničku, posezení, TV, 1 patrová postel (na každém patře možné 2 osoby), vlastní vířivku (50 m od domku na stromě)

 

Pro další relaxaci je v obci k dispozici finská sauna a v teplejších měsících společný prostor pro relaxaci na lehátkách.

 

Ribno luxusní glamping

Nabízí 17 stylově zařízených dřevěných domků pod Ribenskou Gorou v objetí přírodního koupaliště, kde se hosté mohou v teplých dnech koupat. Koupelna a infra sauna v chatě, dřevěná vana s teplou vodou venku na terase a vyhřátý interiér, slibují nezapomenutelný zážitek a dokonalou dovolenou.

 

V domě se mohou ubytovat 4 osoby. Jelikož je zateplený a vytápěný, je vhodný k celoročnímu bydlení. Luxusní glamping chata s vlastní koupelnou a infrasaunou, dřevěná vířivka na terase, TV, internet zdarma, klimatizace, topení, 2 manželské postele.

 

Domy jsou vyrobeny ze slovinského dřeva. Vnější strana je z modřínu, vnitřek je ze smrku. Jsou pojmenovány po slovinských květinách.

 

Cyklistická vesnička je rájem pro cyklisty, protože každý dům má vlastní kolárnu a vše, co je pro dobrou dovolenou na kole potřeba. Vejdou se tam až čtyři kola a v případě potřeby lze dobít elektřinou. K dispozici je také čistička kol a servisní technik, který vám kolo zkontroluje a opraví.

 

Hostům je k dispozici půjčovna pro horská a elektrokola různých velikostí.

Cena obsahuje

7x ubytování
7x snídaně - švédský stůl
lůžkoviny
ručníky
klimatizace
WI-FI
parkování
venkovní vířivka
infrasauna
župany
Wi-Fi

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
pobytová taxa 3,13 EUR/den/osoba - platí se na místě

Poznámka

Cena na osobu je určená pro plný počet 4 osob v chatě. Bez ohledu na počet osob v chatě, je třeba uhradit 4 plné ceny!

  • dobíjecí stanice elektroaut
  • konferenční místnost
  • recepce
  • restaurace
  • sauna
  • terasa
  • wellness centrum