Salinera Resort - Salinera apartmány - BUS 

Vyprodáno 2020
Kód zájezdu: 81140
Typ ubytování: Apartmán
Poloha: do 200 m od moře
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Slovinsko / Slovinsko / Strunjan
Doprava: Autobus
Vybavení: aperitiv bar, bar na pláži, bazén venkovní, dětská herna, dětské hřiště, restaurace a lá carte, wellness centrum
Sport v hotelu: animace pro děti
Sport v blízkosti: turistika

Informace o ubytování

Resort Salinera se nachází v zalesněném zálivu na okraji malé obce Strunjan v blízkosti přírodní rezervace Strunjan. Město Izola je vzdáleno cca 6 km, Portorož cca 5 km. Komplex se skládá z hotelu Salinera, apartmánů Salinera a vily Maia.

Apartmány Salinera pro 3 - 6 osob jsou umístěné v mírném zalesněném kopci a nabízí výhled na záliv Strunjan. Apartmány*** jsou vybavené novějším nábytkem.

1/3 STD má 28 m2, třílůžkový pokoj s vybaveným kuchyňským koutem a s možností

přistýlky SAT/TV, koupelnu, vysoušeč vlasů, balkon nebo terasu, některé mají klimatizaci.

1/5 APT má 42 m2, dvoulůžkovou ložnici, denní místnost s vybaveným kuchyňským koutem a třemi lůžky (lůžko, patrová postel) a s možností přistýlky, SAT/TV, koupelnu, vysoušeč vlasů, klimatizaci, balkon nebo terasu.

Recepce apartmánů je v hotelu Salinera. V hotelu Salinera je hostům k dispozici recepci, WI-FI na recepci, restauraci, aperitiv bar, bar na pláži, wellness centrum Syra, vnitřní bazén, venkovní bazén pro dospělé a děti, hernu pro děti, dětské hřiště, parkoviště.  V sezoně hotel zajišťuje animace pro děti.

Pláž je travnatá, betonová, kamenitá, vzdálena cca 150 - 200 m od apartmánů. Lehátka a slunečníky na pláži jsou k dispozici za poplatek. Resort Salinera je výchozím bodem pro turistické vycházky do přírodní rezervace Strunjan.

Informace o zájezdu

Resort Salinera se nachází v zalesněném zálivu na okraji malé obce Strunjan v blízkosti přírodní rezervace Strunjan. Město Izola je vzdáleno cca 6 km, Portorož cca 5 km. Komplex se skládá z hotelu Salinera, apartmánů Salinera a vily Maia. 

Apartmány Salinera pro 3 - 6 osob jsou umístěné v mírném zalesněném kopci a nabízí výhled na záliv Strunjan. Apartmány*** jsou vybavené novějším nábytkem a mají klimatizaci

1/3 STD má 28 m2, třílůžkový pokoj s vybaveným kuchyňským koutem a s možností přistýlky pro dítě do 12 let (za příplatek), SAT/TV, koupelnu, vysoušeč vlasů,klimatizaci, balkon nebo terasu.
1/5 APT má 42 m2, dvoulůžkovou ložnici, denní místnost s vybaveným kuchyňským koutem a třemi lůžky (lůžko, patrová postel) a s možností přistýlky pro dítě do 12 let (za příplatek), SAT/TV, koupelnu, vysoušeč vlasů, klimatizaci, balkon nebo terasu.

Recepce apartmánů je v hotelu Salinera. V hotelu Salinera je hostům k dispozici recepci, WI-FI na recepci, restauraci, aperitiv bar, bar na pláži, wellness centrum Syra, vnitřní bazén, venkovní bazén pro dospělé a děti, hernu pro děti, dětské hřiště, parkoviště.  V sezoně hotel zajišťuje animace pro děti. 

Pláž je travnatá, betonová, kamenitá, vzdálena cca 150 - 200 m od apartmánů. Lehátka a slunečníky na pláži jsou k dispozici za poplatek. Resort Salinera je výchozím bodem pro turistické vycházky do přírodní rezervace Strunjan.

 

**********************

OPATŘENÍ COVID-19 

Strava v případě švédského stolu zůstává samoobslužná. Z důvodu dodržení maximálně možného počtu osob budou určeny pro stravu různé časy a konkrétní počty osob, rozdělení do skupinek se dozvíte-domluvíte na recepci.

Cena obsahuje

7 denní nájem celého apartmánu s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el. energie, vody a plynu
lůžkoviny
závěrečný úklid
klimatizace
využívání venkovního bazénu (15.6.- 15.9.)
využívání vnitřního bazénu v hotelu (15.6.- 30.6. a 1.8.- 3.10.)
vstup na hotelovou pláž (15.6.-15.9.)
animace (1.7.- 30.8.)
doprava

Cena neobsahuje

cestovní pojištění
stravování (lze dokoupit)
pobytová taxa 2,50 EUR/osoba/den - platí se na místě v recepci
registrační poplatek 1 EUR/osoba/týden - platí se na místě v recepci
dětská postýlka pro dítě do 2 let (na vyžádání) 7 EUR/den - platí se na místě v recepci

Poznámka

!!! PŘI ZAKOUPENÍ POBYTU DO 31.3.2020 SLEVA 10 % Z CENY UBYTOVÁNÍ !!!

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

Superior***
Superior***
Superior***
Restaurant Areta
Whirpool
BioPark
BioPark
BioPark
  • aperitiv bar
  • bar na pláži
  • bazén venkovní
  • dětská herna
  • dětské hřiště
  • restaurace a lá carte
  • wellness centrum