Terme Krka - Vily - snídaně 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
dvoulůžkový pokoj 1/2 Double
17 360 Kč/osobu
Vlastnosti: balkon/terasa
Vybavení: koupelna, minibar, rádio, SAT/TV, telefon, vysoušeč vlasů

Přehled cen za ubytování bez dopravy

dospělá osoba v 1/2 pokoji 17 360 Kč
jednolůžkový pokoj 1/1 Double (single use)
23 210 Kč/osobu
Vlastnosti: balkon/terasa
Vybavení: koupelna, minibar, rádio, SAT/TV, telefon, vysoušeč vlasů

Přehled cen za ubytování bez dopravy

dospělá osoba v 1/1 pokoji - single use 23 210 Kč
Kód zájezdu: 81190
Typ ubytování: Pokoj
Poloha: do 400 m od moře
Typ stravy: snídaně
Lokalita: Slovinsko / Pobyty u moře / Strunjan
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: dobíjecí stanice elektroaut, parkování, WI-FI k dispozici dle popisu
Sport v blízkosti: cyklistika, turistika

Informace o ubytování

Talaso Strunjan leží přímo u moře, uprostřed borovic krajinného parku Strunjan. Středisko je jen něco málo přes hodinu jízdy od Lublaně. Blízká letiště zahrnují Terst, Lublaň, Benátky a Rijeku. 
Vyhlášené slovinské lázně a thalassoterapeutické centrum se nachází v chráněném krajinném parku na slovinském pobřeží. S až 2 300 hodinami slunečního svitu za rok nabízí Talaso Strunjan četné možnosti jak pro odpočinkovou, tak aktivní dovolenou a samozřejmě si tu užijete blahodárné účinky vody Středozemního moře, podnebí, bahna a soli. Parkování je pro hosty resortu zdarma.
Pro perfektní rodinnou dovolenou se ubytujte v jedné z našich pěti vil umístěných v borovém lese. Přestože budete bydlet v samostatné budově, budete mít také přístup do hotelových bazénů a k relaxačním službám, které nabízí Vitarium Spa & Thalasso.
Vily Olive, Cypress, Myrtle, Pine a Lavender mají 46 standardních dvoulůžkových pokojů se vším, co potřebujete pro pohodlný pobyt. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, sprchou, fénem, balkonem nebo terasou, SAT TV, telefonem, rádiem, minibarem. Hostům je k dispozici nabíjecí stanice pro elektromobily a Wi-Fi.
Poloha Strunjanu uprostřed krajinného parku nabízí nekonečné možnosti pro pěší turistiku a sport. Můžete si zaplavat v moři nebo v bazénech hotelu Svoboda a využít nedaleké tenisové a basketbalové kurty a hřiště na minigolf. Na pláži jsou dětská hřiště, o prázdninách a v letních měsících je v provozu i dětský klub s tvořivými dílnami a dětskými hrami.
Během pobytu ve vilách je Vám k dispozici restaurace v nedalekém hotelu Svoboda. Každý den její kuchaři nabízejí nové kulinářské zážitky pro všechny chutě. I ty nejvybíravější děti si najdou něco, co si užijí! Jejich inspirace samozřejmě pochází především z tradičních pobřežních jídel, i když je k dispozici i lehké wellness jídlo.

WELLNESS, BAZÉNY, SAUNY
V hotelu Svoboda jste jen pár kroků od vyhřívaných bazénů s mořskou vodou, Vitarium Spa & Thalasso a dalších zařízení Talaso Strunjan. Ve wellness centru Vitarium Spa & Thalasso na vás čekají detoxikační fango zábaly, masáže, osvěžující kosmetické procedury, relaxační a antistresové koupele, whirpool a příjemný svět saun v Talaso Strunjan. Užijte si útulné, léčivé teplo finské, turecké a infrasauny, aromasaunu nebo specialitu - saunu s celou stěnou z růžové himalájské soli, která obohacuje vzduch o záporné ionty soli. Tyto ionty pomáhají čistit organismus a zmírňují dýchací potíže, bolesti v krku, bolesti hlavy, kožní problémy a revmatismus. Mají také antibakteriální vlastnosti. Nová parní sauna se solným peelingem pomocí soli ze sečovlských solných pánví blahodárně působí na pohybové a dýchací ústrojí, použité éterické oleje pročišťují dýchací cesty a posilují imunitní systém. Solný peeling zanechá vaši pleť zářivější. Po saunování a horkých koupelích vřele doporučujeme se zchladit a osvěžit třením sněhu nebo ledu na teplém těle v ledové fontáně. Příjemné mravenčení je dobrým znamením oživeného krevního oběhu, který pomáhá posilovat imunitní systém.
Přijeďte do Strunjanu a užijte si blahodárné účinky teplé mořské vody. V Talaso Strunjan se můžete koupat „v moři“ po celý rok – v teplých letních dnech ve Strunjanském zálivu a po celý rok ve vyhřívaných bazénech s mořskou vodou. Od poloviny dubna do října můžete využívat venkovní bazén o velikosti 114 m2 s teplotou vody 26 až 28 °C. V chladnějších dnech si můžete užít krytý bazén o rozloze 432 m2, který je naplněn mořskou vodou ohřívanou na 32 °C. K dispozici je také masážní bazén 59 m2 a dětský bazén.
Ve Strunjanu nabízí účinnou léčbu potíží pohybového aparátu a dýchacích cest. Poskytují odbornou rehabilitaci při onemocněních pohybového aparátu a úrazech. Provozují tu léčebné programy pro osoby s degenerativními revmatickými onemocněními, bolestmi páteře a osteoporózou. Rehabilitační programy jsou k dispozici také pro pacienty s poruchami dolních končetin (kyčle, koleno a kotník) a ramen a také pro ty, kteří nedávno podstoupili operaci těchto částí těla. Strunjan je díky kombinaci léčivého mořského vzduchu a špičkových zdravotních služeb již dlouho oblíbenou destinací pro každého, kdo má dýchací potíže. Zaměřují se především na léčbu astmatu, chronických obstrukčních plicních nemocí (CHOPN) a zánětů horních cest dýchacích a na rehabilitaci pacientů po operaci dýchacích cest.

AKTIVITY, VÝLETY    
Užijte si krásu chráněného krajinného parku Strunjan, který nabízí nespočet příležitostí k procházkám, cyklistice, běhu a výletům. Ze Strunjanu vede osm dobře značených stezek o celkové délce 80 kilometrů. Strunjan se nachází v chráněném krajinném parku, který je s 2300 hodinami slunečního svitu ročně bohatým zdrojem vitamínu D. Energetické body Strunjanského kříže, pláže a Měsíční zátoky jsou cenným zdrojem životní energie. Ohromí vás také výhled na otevřené moře a kostel v Piranu.  Pokud toužíte po aktivním odpočinku, přírodní prostředí Strunjanu z něj dělá perfektní volbu. Můžete se procházet krajinným parkem Strunjan, mezi olivovými háji a vinicemi, hrát míčové hry v areálu hotelu a samozřejmě plavat.
Pobyt ve Strunjanu můžete také využít k výletům po některých krásných pobřežních městech a vesnicích, podzemních jeskyních a dalších památkách. 

Cena obsahuje

7x ubytování
7x snídaně (buffet)
neomezený vstup do bazénů s vyhřívanou mořskou vodou v hotelu Svoboda
skupinové cvičení v bazénu pod vedením fyzioterapeuta nebo vodní aerobik
animační programy v hotelu Svoboda
Wi-Fi
parkování

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK: 2,50 EUR/osoba/noc - platí se na místě
dětská postýlka - 10 EUR/den - platí se na místě v recepci
dřívější check in/pozdní check-out - 70 EUR - platí se na místě v recepci
příplatek za bezlepková jídla - 10 EUR/osoba/noc - platí se na místě v recepci
příplatek za stravu pro montignac/pescatariánskou dietu - 10 EUR/osoba/noc - platí se na místě v recepci

  • dobíjecí stanice elektroaut
  • parkování
  • WI-FI k dispozici dle popisu