Mind Hotel Slovenija - LifeClass Hotels and Spa 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
1/2
1 Kč/osobu

Přehled cen za ubytování bez dopravy

dospělá osoba v 1/2 pokoji 1 Kč
Kód zájezdu: 82120
Typ ubytování: Hotel
Typ stravy: snídaně
Lokalita: Slovinsko / Pobyty u moře / Portorož
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: bazén venkovní mořská voda, bazén vnitřní mořská voda, kavárna, konferenční místnost, kosmetický salón, léčebné procedury, lobby-aperitiv bar, masážní salón, restaurace a lá carte, sauna, Spa, terasa, wellness centrum, WI-FI k dispozici dle popisu
Sport v hotelu: fitness studio
Sport v blízkosti: cyklistika, hřiště fotbalové, hřiště na košíkovou, hřiště na volejbal, minigolf, plážový volejbal, stolní tenis, tenisové dvorce, turistika, vodní sporty

Informace o ubytování

Jelikož jsou ceny proměnlivé, jde o obecnou nabídku bez termínů a cen.

Prosíme o specifikaci libovolného termínu, počtu osob a o věk dětí - vše zjistíme a přesně odpovíme, děkujeme. Zde KOMPLETNÍ KONTAKTY 

 

Pětihvězdičkový Mind Hotel Slovenija je jeden z nejlépe hodnocených hotelů v Portoroži a je součástí resortu LifeClasss Hotely, který se nachází přímo na pobřeží slovinského letoviska Portorož.
Hotel je 800 let starý a jsou zachovány tradice pěstování soli v designu. Převládající barvy ze solných pánví: modrá, pískově béžová a bílá.
Exkluzivní ubytování zaujme jedinečným výhledem na moře a moderním wellness centrem o rozloze 10 000 m2. Zde je na své hosty čeká vnitřní a venkovní bazén, sauna, saunový svět LifeClass a bazény s termální a mořskou vodou.
V neposlední řadě existuje vnitřní propojení vedoucí do sedmi center s nejkomplexnější lékařskou a wellness nabídkou v Evropě.
Hotel byl kompletně zrekonstruován v roce 2016 a zahrnuje 144 pokojů, z toho 128 pokojů (dvoulůžkové a rodinné) a 16 apartmá.
Pokoje mají balkon a jsou s výhledem buď na moře nebo do parku. 
Vybavení pokoje: klimatizace, LCD TV, rádio, telefon, mini bar, trezor, bezdrátové připojení zdarma připojení k internetu, meditační polštář (nutno objednat předem).
Hostům je k dispozici Středomořské restaurace a 1 bar, restaurace Tree Top, Istrijské bistro a tapas bar a SOuL Bar s širokou nabídkou nápojů.
Ubytování je možné se snídaní nebo polopenze formou bufetu.
Pěkná travnatá pláž (navezený hrubý písek, pozvolný vstup do moře) Life Class Meduza, se vstupem po schůdcích nebo z mola s opalovacími pláty z bílého kamene, se nachází 100 m od resortu.
Okolí hotelu nabízí pestrou škálu sportovních aktivit (pěší turistika, cykloturistika, tenis, stolní tenis, fotbal, basketbal, volejbal, mini golf, plážový volejbal, vodní sporty na pláži).
Parkování není v ceně pobytu. Parkuje se na veřejném parkovišti za poplatek.
Na výlet se můžete vydat také do dalších nedalekých měst na pobřeží – Izoly a Koperu, kde můžete relaxovat na plážích nebo si prohlédnout zdejší historická centra. Za návštěvu stojí i přírodní rezervace Strunjan nedaleko Portorože, která se pyšní nejvyšším útesem na Jadranu.

Mystica Terrace – terasa s jedním z nejhezčích pohledů na Piranský záliv, ideální místo po pořádání recepcí, soukromých večírků nebo svateb, pojme až 200 lidí.
Café Central – kavárna je proslulá prémiovými dorty a živými koncerty v prostorné kavárně Café Central. Je ideálním místem pro pořádání akcí, pojme až 200 lidí.
Istrian Bistro a Tapas Bar – zážitek istrijské kuchyně v moderním twist v barevném bistru, pojme až 50 osob.
Restaurace Meduza - vyznačuje se výborným umístěním a nadstandardní nabídkou služeb, které vám umožní pořádat akce pod širým nebem, koncerty i večeře u moře, pojme až 200 lidí.
Terme Portorož - otevřeno 365 dní v roce: bazény s termální vodou, bazény s vyhřívanou mořskou vodou, saunový park, ajurvédská a thajská masáž, centrum krásy, Thalasso centrum, zdravotní středisko. To vše na ploše více než 10 000 m2.
Kongresové centrum Portus - Kongresové centrum Portus se nachází v srdci Portorož LifeClass Resort. Rozkládá se na ploše 1.600 m2 a pojme až 1200 hostů. Toto víceúčelové centrum se vyznačuje velkou přizpůsobivostí pokojů, které mohou pojmout 20 až 520 hostů, elegantní salonky a foyer – ideální prostory pro kongresy, obchodní jednání nebo recepce i neformální setkání u bufetu nebo koktejlu.
 

Congress centrum Colombo
Istrian Bistro & Tapas Bar
Istrian Bistro & Tapas Bar
Meduza Restaurant
Restaurant Salina
Restaurant Treetop
Zmrzlinový stánek Sputin
Shakti Ayurveda centrum
Shakti Ayurveda centrum
Sauna park
Sauna park
Sauna park
Fitness centrum
Fitness centrum
Mini club
Mini club
Mini club
Restaurace a spol. u hotelů LifeClass Hotels & Spa
Rozmístění hotelů LifeClass Hotels & Spa
 • bazén venkovní mořská voda
 • bazén vnitřní mořská voda
 • kavárna
 • konferenční místnost
 • kosmetický salón
 • léčebné procedury
 • lobby-aperitiv bar
 • masážní salón
 • restaurace a lá carte
 • sauna
 • Spa
 • terasa
 • wellness centrum
 • WI-FI k dispozici dle popisu