Grand Hotel Portorož Superior - LifeClass Hotels and Spa 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
1/2
1 Kč/osobu

Přehled cen za ubytování bez dopravy

dospělá osoba v 1/2 pokoji 1 Kč
Kód zájezdu: 82110
Typ ubytování: Hotel
Typ stravy: snídaně
Lokalita: Slovinsko / Pobyty u moře / Portorož
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: bazén venkovní, garáž, kavárna, konferenční místnost, kosmetický salón, léčebné procedury, masážní salón, obchody různé, parkování, restaurace, restaurace a lá carte, sauna, Spa, terasa, výtah, wellness centrum, WI-FI k dispozici dle popisu
Sport v hotelu: fitness studio
Sport v blízkosti: cyklistika, hřiště fotbalové, hřiště na košíkovou, hřiště na volejbal, minigolf, plážový volejbal, stolní tenis, tenisové dvorce, turistika, vodní sporty

Informace o ubytování

Jelikož jsou ceny proměnlivé, jde o obecnou nabídku bez termínů a cen.

Prosíme o specifikaci libovolného termínu, počtu osob a o věk dětí - vše zjistíme a přesně odpovíme, děkujeme. Zde KOMPLETNÍ KONTAKTY 

 

Grand Hotel Portorož je hotel s exkluzivní nabídkou v centru města. Nachází se v centru městečka Portorož a zároveň co by kamenem dohodil od pláže. Hostům nabízí ubytování v rekonstruovaných pokojích, ve kterých se snoubí elegance, tradice rýžování mořské soli a historie. V těsné blízkosti naleznete Léčebné centrum s širokou nabídkou procedur, masáží a péče o tělo. Úchvatné výhledy na moře, příjemné klima, termální bazény a skvělé jídlo, to vše udělá z vaší dovolené nezapomenutelný zážitek.
Hotel má 7 pater, z toho jeden panoramatický a dva vnitřní výtahy, dvě restaurace, kavárnu, boutique nákupní centrum, garáž, vlastní parkoviště.
Hotel nabízí slunnou terasu, špičkovou středomořskou gastronomii a zkušený personál s tradiční středomořskou pohostinností. Hotel je přímo spojen s Terme Portorož, které nabízí nejkomplexnější lázeňské, lékařské a wellness nabídku v Evropě.
Je nejstarší ze všech hotelů společnosti LifeClass.
Najdete zde prostornou kavárnu, centrální halu a dvě menší kongresové místnosti, Batana a Galea.
V hotelu se také nachází prémiová restaurace Salina a nedávno zrekonstruovaná slunná terasa s mělkým bazénem a slunečními pavilony.
Grand Hotel Portorož nabízí 146 dvoulůžkových pokojů, 45 třílůžkových pokojů a 7 hotelových apartmá.
Vybavení pokoje: klimatizace, LCD TV, rádio, telefon, mini bar, trezor, bezdrátové připojení zdarma, přístup na internet.
Pěkná travnatá pláž (navezený hrubý písek, pozvolný vstup do moře) Life Class Meduza, se vstupem po schůdcích nebo z mola s opalovacími pláty z bílého kamene, se nachází 100 m od resortu.
Okolí hotelu nabízí pestrou škálu sportovních aktivit (pěší turistika, cykloturistika, tenis, stolní tenis, fotbal, basketbal, volejbal, mini golf, plážový volejbal, vodní sporty na pláži).
Parkování není v ceně pobytu. Parkuje se na veřejném parkovišti za poplatek.
Na výlet se můžete vydat také do dalších nedalekých měst na pobřeží – Izoly a Koperu, kde můžete relaxovat na plážích nebo si prohlédnout zdejší historická centra. Za návštěvu stojí i přírodní rezervace Strunjan nedaleko Portorože, která se pyšní nejvyšším útesem na Jadranu.

Mystica Terrace – terasa s jedním z nejhezčích pohledů na Piranský záliv, ideální místo po pořádání recepcí, soukromých večírků nebo svateb, pojme až 200 lidí.
Café Central – kavárna je proslulá prémiovými dorty a živými koncerty v prostorné kavárně Café Central. Je ideálním místem pro pořádání akcí, pojme až 200 lidí.
Istrian Bistro a Tapas Bar – zážitek istrijské kuchyně v moderním twist v barevném bistru, pojme až 50 osob.
Restaurace Meduza - vyznačuje se výborným umístěním a nadstandardní nabídkou služeb, které vám umožní pořádat akce pod širým nebem, koncerty i večeře u moře, pojme až 200 lidí.
Terme Portorož - otevřeno 365 dní v roce: bazény s termální vodou, bazény s vyhřívanou mořskou vodou, saunový park, ajurvédská a thajská masáž, centrum krásy, Thalasso centrum, zdravotní středisko. To vše na ploše více než 10 000 m2.
Kongresové centrum Portus - Kongresové centrum Portus se nachází v srdci Portorož LifeClass Resort. Rozkládá se na ploše 1.600 m2 a pojme až 1200 hostů. Toto víceúčelové centrum se vyznačuje velkou přizpůsobivostí pokojů, které mohou pojmout 20 až 520 hostů, elegantní salonky a foyer – ideální prostory pro kongresy, obchodní jednání nebo recepce i neformální setkání u bufetu nebo koktejlu.
 

Kongres
Restaurant Salina - kongres
Istrian Bistro & Tapas Bar
Istrian Bistro & Tapas Bar
Istrian Bistro & Tapas Bar
Meduza Restaurant
Restaurant Salina
Restaurant Salina
Zmrzlinový stánek Sputin
Shakti Ayurveda centrum
Shakti Ayurveda centrum
Sauna park
Sauna park
Fitness centrum
Mini club
Mini club
Mini club
Restaurace a spol. u hotelů LifeClass Hotels & Spa
Rozmístění hotelů LifeClass Hotels & Spa
 • bazén venkovní
 • garáž
 • kavárna
 • konferenční místnost
 • kosmetický salón
 • léčebné procedury
 • masážní salón
 • obchody různé
 • parkování
 • restaurace
 • restaurace a lá carte
 • sauna
 • Spa
 • terasa
 • výtah
 • wellness centrum
 • WI-FI k dispozici dle popisu