O nás

Vážení naši hosté,

    dovolujeme si Vám předložit nabídku pobytových míst slovinského Jadranu pro rok 2022.

   Jsme cestovní kanceláří založenou v roce 1992 a za léta úspěšné činnosti se nám podařilo naplnit heslo: JADRAN JE I NAŠE MOŘE A S CK ZEMEK JSTE TU JAKO DOMA!

    Veškeré všeobecné a další informace obdrží náš host vždy k poukazu na sestavený zájezd. Tento web s popisem nabízených kapacit je určen k Vašemu prostudování.  Stavějí se nové hotely, staré se totálně renovují včetně luxusních interiérů, mění se celá infrastruktura městeček na Jadranu. Vše k lepšímu! I to je důvod k velkému turistickému boomu, který dnes Chorvatsko a Slovinsko zažívá. I český turista by měl přecházet na vyšší standard služeb, bude-li chtít svůj milovaný Jadran i nadále navštěvovat.

    Kompletní a mnohem širší nabídku naší CK pro rok 2020 můžete prohlížet a přímo rezervovat na našich webových stránkách www.chorvatskozababku.cz. Zde najdete hotely, menší penziony a ubytování v soukromých apartmánech a vilách, v kategorii 2*, 3*, 4* a 5* na Jadranu, výběr exkluzivního ubytování také na webové stránce www.chorvatskoexclusive.cz. Klienti ze Slovenské i České republiky platící zájezd na účet naší CK v EUR mohou prohlížet a přímo rezervovat na naší webové stránce www.chorvatskozababku.sk.  Přepočítací koeficient pro platbu v EUR pro sezónu 2022 je stanoven na 26 (CZK cena se vydělí 26, pravidlo zaokrouhlování - na celá EUR směrem nahoru. Nabídka SLOVINSKA je umístěna na webové stránce www.dovolenaslovinsko.com.

V roce 2022 jdeme spolu s Vámi do 31 . sezóny vzájemné spolupráce. Za tu dobu jsme se stali stálicí a jistotou pro Vaši dovolenou. Věříme, že naši nabídku se zájmem prostudujete a některou z nabízených kapacit si vyberete za místo své příjemné dovolené. Na všechny z Vás, kteří se rozhodnete pro Vaši 100-jedničku, se těší

Ing. Petr Zemek a spolupracovníci

 

Partneři:
Slovinská centrála cestovního ruchu
Autoklub Bohemia Assistance, a.s. - pomoc motoristům v nouzi
   
Členství CK v:  
Asociace cestovních kanceláří ČR          

Asociace českých cestovních kanceláří a agentur

 

Slovenská asociácia cestovných kancelárií a cestovných agentúr     

Živé firmy

 

Centrála 101 CK Zemek - vedle Normy
Knihkupectví Sylvie - Brandýs nad Labem, Komenského náměstí 57/12
Knihkupectví Sylvie - Brandýs nad Labem, Komenského náměstí 57/12
Knihkupectví Sylvie - Brandýs nad Labem, Komenského náměstí 57/12
Knihkupectví Sylvie - Brandýs nad Labem, Komenského náměstí 57/12