O nás

Vážení naši hosté,

    dovolujeme si Vám předložit nabídku pobytových míst slovinského Jadranu pro rok 2023. Jsme cestovní kanceláří založenou v roce 1992 a za léta úspěšné činnosti se nám podařilo naplnit heslo:

JADRAN JE I NAŠE MOŘE A S CK ZEMEK JSTE TU JAKO DOMA!

   Slovinsko je po Chorvatsku druhou destinací, kterou s naší 101 Cestovní kanceláří Zemek můžete navštívit. Spolupracujeme s mnoha partnery nabízejícími své hotely, apartmány, termální lázně, ubytování u farmy Lipica, ubytování u moře, ve vnitrozemí, u jezera Bled, ve slovinských Alpách a mnoho dalších… Slovinsko je možné navštěvovat po celý rok!
Doporučujeme poznávat krajiny Slovinska vlastní cestou, ale ke slovinskému jaderskému pobřeží Vás rádi dovezeme i autobusovou dopravou. Pokud se chystáte do Slovinska, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme s výběrem dovolené i doporučením. Naše webové stránky www.dovolenaslovinsko.com stále rozšiřujeme o nabídku nových lokalit a tím i o možnosti Vašich zážitků.

    Veškeré všeobecné a další informace obdrží náš host vždy k poukazu na sestavený zájezd. Tento web s popisem nabízených kapacit je určen k Vašemu prostudování.  Stavějí se nové hotely, staré se totálně renovují včetně luxusních interiérů, mění se celá infrastruktura městeček na Jadranu i resortů ve vnitrozemí. Vše k lepšímu! I to je důvod k velkému turistickému boomu, který dnes Chorvatsko a Slovinsko zažívá. I český turista by měl přecházet na vyšší standard služeb, bude-li chtít své milované Slovisnko i nadále navštěvovat.

    Klienti ze Slovenské i České republiky platící zájezd na účet naší CK v EUR mohou prohlížet a přímo rezervovat na naší webové stránce www.dovolenaslovinsko.com. Přepočítací koeficient pro platbu v EUR pro sezónu 2023 je stanoven na 26 (CZK cena se vydělí 26, pravidlo zaokrouhlování - na celá EUR směrem nahoru. 

V roce 2023 jdeme spolu s Vámi do 32 . sezóny vzájemné spolupráce. Za tu dobu jsme se stali stálicí a jistotou pro Vaši dovolenou. Věříme, že naši nabídku se zájmem prostudujete a některou z nabízených kapacit si vyberete za místo své příjemné dovolené.

Na všechny z Vás, kteří se rozhodnete pro Vaši 100-jedničku, se těší

Ing. Petr Zemek a spolupracovníci

 

Partneři:
Slovinská centrála cestovního ruchu
Členství CK v:  
Asociace cestovních kanceláří ČR          

Asociace českých cestovních kanceláří a agentur

 

Slovenská asociácia cestovných kancelárií a cestovných agentúr     

Živé firmy

 

 

 

 

Centrála 101 CK Zemek - vedle Normy
Knihkupectví Sylvie - Brandýs nad Labem, Komenského náměstí 57/12
Knihkupectví Sylvie - Brandýs nad Labem, Komenského náměstí 57/12
Knihkupectví Sylvie - Brandýs nad Labem, Komenského náměstí 57/12
Knihkupectví Sylvie - Brandýs nad Labem, Komenského náměstí 57/12