Istra Garden Plava Laguna Residence - AUTUMN 

Zvolte si termín:

Katalog 08.10.2023 - 13.10.2023 od 740 Kč/osobu/den
15.10.2023 - 22.10.2023 od 740 Kč/osobu/den


Kód zájezdu: 10090P
Typ ubytování: Depandance
Poloha: do 250 m od moře
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Chorvatsko / Istrie / Umag
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: aperitiv bar, aquapark, bazén vnitřní sladká voda, cukrárna, dětská herna, obchody různé, pizzerie, restaurace a lá carte, stánek s občerstvením, tobogán
Sport v hotelu: animace pro děti, animace pro dospělé
Sport v blízkosti: hřiště pro míčové hry, minigolf, plážový volejbal, stolní tenis, škola tenisu, tenisové dvorce, vodní sporty

Informace o zájezdu

Na vyžádání zajistíme libovolný termín!
 

Residence Garden Istra Plava Laguna se nachází cca 3 km od centra města Umag, ve středisku Katoro, obklopené zelení. Jedná se o depandance hotelu Garden Istra Plava Laguna, jehož služeb hosté plně využívají. Pokoje i společné prostory Residencí prošly kompletní renovací v zimě 2022, jsou vybaveny novým nábytkem a zařízené v moderním stylu a jasných, příjemných barvách, zaměřují se na pohodlí a funkčnost. Jsou dvoulůžkové, s možností přistýlky a čtyřlůžkové až pětilůžkové (rodinné pokoje a propojené pokoje – složení viz ceníková tabulka). Pokoje Classic velikost 20-32 m2, Classic Family a Superior Family 40 m2, Premium 23-31 m2, Connected dva spojené pokoje. Všechny mají balkon s posezením, klimatizaci/topení, SAT/TV, telefon, Wi-Fi, koupelnu se sprchou nebo vanou a vysoušečem vlasů, trezor, minibar (za úhradu). Několik pokojů uzpůsobeno pro pobyt osob na vozíku a osob s omezenou hybností.
Hosté využívají všech služeb hotelu Garden Istra Plava Laguna - hotelová restaurace se show-cooking, restaurace à la carte, lobby-aperitiv bar s dětským koutkem, směnárna, bankomat, různé obchody, kadeřnický salón, vnitřní bazén se sladkou vodou (25 x 6 m - uzavřen od června do poloviny září), dětské hřiště, za úhradu dětská herna. Hotel má 3 kongresové sály (2 x 80 osob, 1 x 300 osob) a také wellness centrum za úhradu, které nabízí několik různých druhů saun, whirlpool, relaxační místnost, fitness programy od trenérů, masáže a další; velké fitness studio je v ceně. U hotelu se nachází aquapark - komplex venkovních bazénů 950 m2 se sladkou vodou, různých tvarů a velikostí, s vodopády a různými vodními atrakcemi. Dále vodní park s hracími prvky 125 m2 (od 15.6. do 15.9.). U bazénu lehátka a slunečníky v ceně (omezené množství), na kauci ručníky. Venkovní bazény a aquaparky jsou otevřeny v době sezóny a části mimosezóny (dle počasí a rozhodnutí hotelu). Najdeme zde také pizzerii, cukrárnu, snack bar a další. Pláže jsou přírodní kamenité, betonové s upravenými plochami na slunění, vzdálené cca 200 m, na pláži slunečníky a lehátka v ceně (omezené množství), sprchy, restaurace, bary.  U hotelu Aurora (350 m) je rampa pro vstup osob na vozíku přímo do moře. Ke sportovnímu vyžití slouží v ceně fitness studio, plážový volejbal, plážový fotbálek, služby hotelu pro cyklisty: úschovna kol, informační materiály. Za poplatek pronájem kol i cyklistického vybavení, kompletní servis a oprava kol, rekreační cyklovýlety s průvodcem (na předchozí rezervaci). V blízkosti dále za úhradu ITC tenisové centrum se 14 kurty, škola tenisu, několik univerzálních hřišť Katoro, vodní sporty, potápěčské centrum, jezdecké centrum, adventure minigolf, stanice Park & Ride: automatizovaný systém pro půjčování mechanických a elektrických jízdních kol. Animační programy probíhají pouze do 15.9.2023. Mimo hlavní sezónu je animace v menším rozsahu.

Cena obsahuje

7x ubytování
7x polopenze - švédský stůl (včetně show cooking)
každodenní úklid pokoje
výměna ručníků
závěrečný úklid
pobytová taxa
Wi-Fi připojení k internetu

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
cena rovněž neobsahuje nápoje k večeři
parkovné - 1 EUR/auto/den - platí se na místě v recepci

Poznámka

Dítě do 12 let na přistýlce se 2 dospělými osobami v 1/2 pokoji - ZDARMA !!! Druhé dítě do 5 let bez lůžka se stravou a to se dvěma dospělými osobami v dvoulůžkovém pokoji nebo se 2 dospělým osobami a starším dítětem (na přistýlce) v třílůžkovém pokoji (na vyžádání) nebudou akceptovány případné reklamace z důvodu omezeného místa - ZDARMA!

Dvě děti do 12 let na řádném lůžku se 2 dospělými osobami v rodinném pokoji 1/4 (2/2) - ZDARMA !!!

Třetí dítě do 12 let na přistýlce se 2 dospělými osobami a 2 dětmi do 12 let na řádných lůžkách v rodinném pokoji 1/4 (2/2) - ZDARMA !!!

Dvě děti do 12 let na přistýlce se 2 dospělými osobami v rodinném pokoji 1/2+2 - ZDARMA !!!

Rodinný pokoj 1/4 (2/2): Connected - skládá se ze dvou dvoulůžkových ložnic propojených dveřmi, 2 SAT/TV, 2 koupelny, 2 balkony s posezením, v každém pokoji jsou 2 řádná lůžka, celkově možnost jedné přistýlky (POZOR! rozkládací křeslo), všechna řádná lůžka musejí být obsazena.

Rodinný pokoj 1/4 (1/2+2): skládá se ze dvou téměř oddělených místností (nelze uzavřít dveřmi) a to ložnice se 2 lůžky a obývací části s rozkládacím gaučem pro 2 děti, minimální obsazenost 2 plně platící osoby.

dětská postýlka (pro děti do 3 let, na vyžádání) zdarma.

Domácí zvířata nejsou povolena.


Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně

pokoj C3BPD - vizualizace - nové pro rok 2022
pokoj C3BPD - vizualizace - nové pro rok 2022
pokoj C2BXD - vizualizace - nové pro rok 2022
pokoj C2BXD - vizualizace - nové pro rok 2022
pokoj P3BXD - vizualizace - nové pro rok 2022
pokoj P3BXD - vizualizace - nové pro rok 2022
pokoj P3BXD - vizualizace - nové pro rok 2022
pokoj F4BPD - vizualizace - nové pro rok 2022
pokoj F4BPD - vizualizace - nové pro rok 2022
pokoj F4BXD - vizualizace - nové pro rok 2022
pokoj F4BXD - vizualizace - nové pro rok 2022
Connected
Connected
dětská laguna
  • aperitiv bar
  • aquapark
  • bazén vnitřní sladká voda
  • cukrárna
  • dětská herna
  • obchody různé
  • pizzerie
  • restaurace a lá carte
  • stánek s občerstvením
  • tobogán